Білі міжкімнатні двері

Білі міжкімнатні двері

Білі міжкімнатні двері вічний тренд

Якщо ви думаєте, що білі двері в інтер'єрі - це банально і просто, ми наведемо кілька переваг такого вибору. 

Білі двері в інтер'єрі:

1.Незаперечна перевага білих дверей - візуальне збільшення розмірів приміщення. Хочеться підняти стелю та створити ілюзію витягнутої кімнати - краще білого кольору не знайти. 

2.Білі міжкімнатні двері виглядають дуже легкими та ніжними. Вони не перевантажують простір. Вони найбільш вдалі для вузьких коридорів, що ведуть в кілька приміщень. Білі дверні полотна дозволяють уникнути похмурості. Діє такий принцип і для невеликих прохідних кімнат та маленьких приміщень -  більш виграшний вигяд у білих дверей.

3. Міжкімнатні двері білого кольору універсальні. Завдяки їхній нейтральності не потрібно прив'язуватися ні до кольору підлоги, ні до меблів.

4.Білі двері майже доречні ще й тому, що в більшості будинків встановлені вікна з білими рамами. Однакові за кольором двері та вікна  - класика жанру.

5.Білі стіни в приміщенні та білі двері створюють ефект злиття. За рахунок цього кімната здається більш об'ємною, ніж є насправді. 

6.Білі міжкімнатні двері в інтер'єрі відносяться до універсальних - в якому б стилі не було оформлено помешкання, вони будуть виглядати доречно. 7.Білий поєднується практично з будь-якими кольорами стін, доповнює спокійні малюнки на шпалерах, підходить для будь-якої кімнати - дитячої, вітальні, спальні, кабінету, а також для кухні та санвузла.

Однак, вибираючи білі міжкімнатні двері в свою оселю, пам'ятайте, що головне - це не колір, а стиль, тому, звертайте увагу на деталі, у такому випадку ваш інтер'єр буде виглядати незабутньо.

Вам може бути цікаво:

В який бік мають відкриватися двері? - terminus.ua

В який бік мають відкриватися двері?

14.10.2020

Двері мають відкриватись зручно для покупця, тому слід подумати про ...

Детальніше
Як обрати двері для ванної кімнати? - terminus.ua

Як обрати двері для ванної кімнати?

01.10.2020

Дане приміщення відрізняється тим, що характеризується підвищеною вологою...

Детальніше
Як заміряти дверний проєм? - terminus.ua

Як заміряти дверний проєм?

23.09.2020

Паралельно з вибором моделі, радимо подумати й про заміри...

Детальніше