Як обрати двері для ванної кімнати?

Як обрати двері для ванної кімнати?

Облаштовуючи оселю, варто пам’ятати й про особливі приміщення у вашому домі. Сьогодні мова піде про ванну кімнату та санвузол. Дане приміщення відрізняється тим, що характеризується підвищеною вологою та температурою. Обираючи міжкімнатні двері, варто зважати на дані фактори, а також і на те, що користуються даним приміщенням досить часто, а тому і дверне полотно буде постійно задіяне. 

Двері у ванну кімнату - правила вибору:

  • вологостійкість: двері мають бути стійкими до впливу високих температур і води.
  • вентиляція: зазор між підлогою та полотном, а також можливий варіант обладнання дверей вентиляційними отворами. Варіантів кілька - це можуть бути кільця, решітки або невеликий підріз внизу.
  • високий поріг: щоб запобігти затопленню всієї квартири, в санвузлах зазвичай передбачений високий поріг. На дану особливість необхідно звернути увагу при розрахунку висоти виробу.
  • декоративні особливості: за оформленням полотна всі види можна умовно розділити на глухі та засклені (комбіновані). Перевага останніх полягає в стильному зовнішньому вигляді.
  • колір дверного полотна: міжкімнатні двері мають гармонійно доповнювати стиль передпокою чи спальної кімнати, так і дизайн самої ванної.

Також радимо звернути увау на те. що санвузол – це кімната частого відвідування, тому потрібно врахувати, що двері постійно відкриватимуться. Для комфортної експлуатації приділіть особливу увагу фурнітурі: замку та ручці. 

Останнім часом популярність набирають міжкімнатні двері декоровані тонованим чи матовим склом. Такі дверні поотна виглядають дуже естетично, а скло не просвічує.


Вам може бути цікаво:

В який бік мають відкриватися двері? - terminus.ua

В який бік мають відкриватися двері?

14.10.2020

Двері мають відкриватись зручно для покупця, тому слід подумати про ...

Детальніше
Як обрати двері для ванної кімнати? - terminus.ua

Як обрати двері для ванної кімнати?

01.10.2020

Дане приміщення відрізняється тим, що характеризується підвищеною вологою...

Детальніше
Як заміряти дверний проєм? - terminus.ua

Як заміряти дверний проєм?

23.09.2020

Паралельно з вибором моделі, радимо подумати й про заміри...

Детальніше