Як заміряти дверний проєм?

Як заміряти дверний проєм?

Міжкімнатні двері є невід’ємний елементом інтер’єру приміщень, та варто говорити не лише про естетичну функцію, а й про функціональні особливості. Тому паралельно з вибором моделі, радимо подумати й про заміри. Адже точність вимірювання та правильність монтажу забезпечує якісний результат і тривалий термін експлуатації влаштованих міжкімнатних дверей

Якщо ви вирішили самостійно виконати заміри дверного проєму, маємо для вас низку підказок, які варто врахувати. Легше зробити заміри проєму, де немає влаштованих дверей, але якщо ви вирішили замінити старе дверне полотно на новий дверний блок, будьте уважними до деталей:

  • виміряйте висоту отвору (від підлоги до верхньої частини);

  • ширину отвору (від стіни до стіни всередині отвору);

  • товщину отвору (тобто майбутню – ширину коробки);

  • потрібно визначитися будуть пороги чи ні;

  • відкриватимуться двері всередину або назовні.

А також пам'ятайте про те, що заміри отвору варто робити по голих стінах і виміряти відстань між стінами потрібно у трьох точках – зверху, знизу та посередині. Далі потрібно виміряти відстань від найнижчої центральної точки до найвищої. А ще не забувайте про те, що двері у ванну кімнату, комірчину чи кухню можуть мати відмінні від стандартних параметри. 

Уважно провівши усі заміри, та, визначивши всі деталі, можете зробити замовлення. Втім, якщо ви вперше зустрілися із таким завданням, поради досвідченого фахівця стануть у нагоді. А ще краще - довірте усю роботу професіоналу своєї справи. Тоді матимете відповідні гарнатії результату.

Ми завжди готові допомогти вам у будь-яких питаннях, що стосуються міжкімнатних дверей: заміри, виготовлення дверного блоку, відповідно до ваших потреб та параметрів, доставка та монтаж.

Вам може бути цікаво:

В який бік мають відкриватися двері? - terminus.ua

В який бік мають відкриватися двері?

14.10.2020

Двері мають відкриватись зручно для покупця, тому слід подумати про ...

Детальніше
Як обрати двері для ванної кімнати? - terminus.ua

Як обрати двері для ванної кімнати?

01.10.2020

Дане приміщення відрізняється тим, що характеризується підвищеною вологою...

Детальніше
Як заміряти дверний проєм? - terminus.ua

Як заміряти дверний проєм?

23.09.2020

Паралельно з вибором моделі, радимо подумати й про заміри...

Детальніше