Фірмовий салон Terminus Львів

Фірмовий салон Terminus Львів

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Львові

Міжкімнатні двері у Львові можна придбати у фірмовому магазин компанії TERMINUS. Салон знаходиться за адресою вул. Княгині Ольги, 100

Компанія TERMINUS  - понад 15 років працює та розвивається в Україні. Ми уважно стежимо за новими тенденціями, розробляючи дизайн та виготовляючи кімнатні двері, застосовуємо виключно високоякісні матеріали, адже дбаємо про екологічну складову нашої продукції.

Двері TERMINUS – якісний продукт, у перевагах та чудових характеристиках якого впевнені не лише ми, а тисячі наших клієнтів. 

Двері міжкімнатні від нашої компанії – не лише окраса вашого дому чи офісу, а й нові рішення в організації простору. Ми з радістю втілимо різноманітні дизайнерські рішення, наприклад можемо запропонувати модель –  двері гармошка. Тому що, будь- які нові завдання для нас можливість вдосконалюватися та завойовувати довіру наших клієнтів, а також авторитет серед партнерів.

Кімнатні двері  - це не просто важлива частина інтер’єру помешкання, тут важливо врахувати, яке приміщення дані двері розмежовуватимуть. Адже, кімнатні двері, двері в туалет чи ванну, а також кухонні двері мають відповідати різним характеристикам. Зокрема, варто звернути увагу на їхню вологостійкість та шумоізоляційні властивості, стійкість до легких механічних пошкоджень та ін.

Аби не розгубитися серед широкого асортименту, що представлений у фірмовому салоні, скористайтеся консультацією експертів галузі. Вони допоможуть підібрати якісні міжкімнатні двері та проконсультують з приводу усіх актуальних питань, таких як установка дверей, як правильно підібрати дверну фурнітуру, зокрема, де придбати замок дверний .Також у фірмовому салоні ви можете скористатися такою послугою як двері на замовлення.

Не зволікайте та відвідайте магазин дверей компанії TERMINUS  у м.Львів.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на дане посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Львів
Адреса: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 100
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 38 15

Графік роботи

Понеділок

9:00 - 18:00

Вівторок

9:00 - 18:00

Середа

9:00 - 18:00

Четврег

9:00 - 18:00

Пятниця

9:00 - 18:00

Субота

9:00 - 17:00

Неділя

Вихідний