Фірмовий салон Terminus Полтава

Фірмовий салон Terminus Полтава

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Полтаві

Салон знаходиться за адерсою с.Розсошенці, вул.Полтавська, 1, ЖК Family Park тут представлений весь модельний ряд міжкімнатних дверей від компанії TERMINUS у різноманітних варіаціях та декорах: 11 колекцій, які включають шпоновані двері, емалеві полотна та двері зі штучним покриттям.
Завітайте у фірмовий салон та отримайте детальну консультацію щодо особливостей покриття, підбору фурнітури та проведення замірів.
Консультанти допоможуть підібрати дверне полотно, яке ідеально пасуватиме вашому інтер’єру, підкреслить інтер’єрні рішення та додасть особливого настрою.
Компанія TERMINUS виготовляє бездоганні двері, вам же залишиться тільки підібрати модель, яка найбільше пасуватиме вашим вподобанням.

Двері міжкімнатні від нашої компанії – не лише окраса вашого дому чи офісу, а й нові рішення в організації простору. Тому що, будь- які нові завдання для нас можливість вдосконалюватися та завойовувати довіру наших клієнтів, а також авторитет серед партнерів.

Кожна колекція включає низку різноманітних дверних полотен. Починаючи від найрізноманітніших конструкцій, покриттів, завершуючи самими оригінальними кольорами та відтінками. Бажаєте колір пломбір – без проблем, конструкція розсувні двері – теж маємо, що вам запропонувати. Якщо вас цікавлять дверні полотна, що додадуть легкості та просторо приміщенню,  радимо зупинити вибір на варіантах, де використовують скло для міжкімнатних дверей.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Полтава
Адреса: с. Розсошенці, вул. Полтавська, 1 Полтавська область
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales.terminus@gmail.com
Мобільний:

(067) 236-38-15

Графік роботи

Понеділок

10:00 - 19:00

Вівторок

10:00 - 19:00

Середа

10:00 - 19:00

Четвер

10:00 - 19:00

П'ятниця

10:00 - 19:00

Субота

10:00 - 19:00

Неділя

10:00 - 17:00


Фотогалерея